Webinar STILL o zasilaniu wózków widłowych
Liczba dostępnych na rynku sposobów zasilania wózków widłowych jest duża i rośnie wraz z postępem technologicznym. Co brać pod uwagę, by spośród możliwości dobrać najodpowiedniejszy system napędowy dla floty w swoim przedsiębiorstwie?
W zależności od specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstwa, charakterystyki otoczenia pracy, intensywności procesów i wielkości floty w praktyce sprawdzać będą się inne systemy zasilania wózków widłowych. Zarówno w przypadku pojazdów spalinowych, jak i elektrycznych, opcji jest bardzo wiele. W innych sytuacjach opłacalne będą silniki Diesla, w innych na LPG, a jeszcze kiedy indziej na CNG. Elektryczne wózki widłowe mogą pobierać energię z baterii kwasowo-ołowiowych, ale także z akumulatorów miedziano-ołowiowych, Full Lead, żelowych, niklowych czy litowo-jonowych. Kolejnym rozwiązaniem – często wymienianym w kontekście przyszłości branży – są wodorowe ogniwa paliwowe.
O cechach charakterystycznych poszczególnych technologii oraz wpływie ich parametrów na to, w jakich warunkach będą najbardziej opłacalne wyposażone w nie wózki widłowe, opowie podczas
Webinaru opowie podczas Webinaru STILL Polska zaplanowanego na 10 czerwca Grzegorz Kurkowski, Specjalista ds. Produktu STILL Polska.
Jego gościem będzie Marcin Jeżewski z firmy Corning specjalizującej się w wynajdowaniu i produkcji układów optycznych oraz przemysłowych komponentów z ceramiki i szkła. Pełniący w przedsiębiorstwie funkcję specjalisty ds. magazynowania ekspert podzieli się z uczestnikami wydarzenia swoimi doświadczeniami z systemami napędowymi różnych typów.nie formularza. Wydarzenie rozpocznie się we wtorek, 23 lutego o godz. 11:00 i potrwa około 1 godziny.
Zwieńczeniem webinaru będzie sesja pytań od uczestników, w ramach której prowadzący rozwieje ewentualne wątpliwości dotyczące omawianych rozwiązań. Zapisy na bezpłatne wydarzenie odbywają się pod adresem: www.still.pl/webinar. W imieniu organizatorów zachęcamy do rejestracji z wyprzedzeniem.
Webinar STILL Polska rozpocznie się w czwartek, 10 czerwca, o godz. 11:00 i potrwa około 1 godziny.